Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 112l akvárium összeállítása...

112l akvárium összeállítása kb. mennyibe kerül? (a lehető legolcsóbb megoldás de még működő! ) kb. mennyibe kerülne havonta

Figyelt kérdés
kb.mennyibe kerülne havonta
2012. aug. 14. 15:37
 1/8 anonim válasza:
18%
Miért pont 1121?
2012. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az egy kis L betű a végén :D 112L
2012. aug. 14. 15:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Az akvárium az már megvan?

Halakat akarsz bele vagy növényeket?

2012. aug. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az akvárium megvan üvegtetős. csak alacsony fényigényű növényt szeretnék bele: jávai moha, anubiast. és 14-16 db halat aminek a felnőtt mérete 3-4 cm maximum. a töbi alkatrésszel nem vagyok biztos hogy mi lenne a megfelelő, de még olcsó megoldás.
2012. aug. 14. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Először a világítást kéne akkor megoldani.

Ha elég ilyen alacsony fényigényű növény, akkor sokkal egyszerűbb lett volna gyári tetővel és világítással megvenni.

De külön is megvehető, csak valamivel drágább:

[link]

Ha ennél olcsóbban akarod megúszni, akkor egy ilyet tehetsz rá, bár ebbe még kellenek fénycsövek:

[link]

Ennél nincs olcsóbb, akkor se, ha te csinálsz valamit házilag.

Kell még egy 100 w-os fűtő, mindegy milyen, és egy hőmérő. Meg valamilyen aljzat.

Ezen kívül már csak egy szűrő kell technikai berendezések közül, aminek egy ekkora akváriumnál már elég komolynak kell lenni.

Ha viszont biztos, hogy ennyi lesz a hal létszám, tehát max 16 db 4 cm.es hal, akkor elég egy ilyen szűrő is:

[link]

Esetleg ha ez még belefér, akkor inkább ez:

[link]

2012. aug. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha még kezdő vagy akkor ajánlom bele az elevenszülő halakat ! Pl: Guppy, Xifó,Platti! Ezek a halak elég szívósak és ezekkel tarthatsz Dániókat, és Neon halakat is!
2012. aug. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha kezdő vagy, elsősorban az elevenszülőkről beszéllek le.

Moulus, ha jól látom neked is vannak problémák a szaporulattal... majd lesz még több is.

2012. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak az a baj hogy nem nekem kell a válasz hanem az egyik barátomnak csak az enyémről írt még én a konyhában voltam!
2012. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!