Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy csináljam hogy jó legyen?...

Hogy csináljam hogy jó legyen? Akarok venni új halakat a régiekhez. Nem fogják bántani az ujoncokat?

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 12:42
 1/8 bamboochatheone ***** válasza:
100%
Mekkora akvárium, milyen fajta szűrő és milyen halak vannak benne most?
2012. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez szerintem most nem lényeges.
2012. aug. 17. 13:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ez nem fontos, akkor ember nincs, aki erre a kérdésre érdemben válaszolni tud.
2012. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy van egy 10 literes akváriumod valami gagyi szűrővel és 10 db aranyhallal, vagy hogy van egy 90 literes akváriumod egy jó szűrővel és 4 guppival.
2012. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van két ikerlány. Egyiknek a kék a kedvenc színe, másiknak a lila. Egyiknek vettek kék halat, másiknak lilát. A lila egyszercsak megette a kéket :S :S Állítólag. De ők nem szoktak kamuzni szerintem, úgyhogy valszeg igaz :S:S
2012. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, kérdező, tudom, hogy ez nem segít rajtad:S Most kb. hány halad van amúgy?
2012. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bamboochatheone ***** válasza:
Első vagyok. Akkor tegyél bele két márványsügeret és tárgytalannak veszem érdeklődéseimet a méretről illetve a többi paraméterről! Utána már úgyis csak a két sügérke marad.
2012. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 YourDestiny ***** válasza:
Az akvárium mérete és a szűrés a legfontosabb. Nem mindegy milyen halhoz milyen halat szeretnél venni, és a rendelkezésre álló hely sem. Van, hogy szűk helyen a békésebb halak is beindulnak.
2012. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!