Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mik a feltételei annak, hogy...

Mik a feltételei annak, hogy a guppim vemhes legyen?

Figyelt kérdés
sziasztok, mi a feltétele annak, hogy kishalai legyenek a guppimnak? esetleg mikor tegyem őt küldön, meg ilyenek. a teljes "használati utasítást" írjátok le. :) szeretnék kis halakat. :) és milyen hímet válasszak neki? :) még nem vettem meg, de amint írtok, megyek is. :) negítív komikat mellőzzétek, előre is köszi a segítséget. sziasztook:)
2012. aug. 17. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem vegyél 2-3 nőstényt a biztonság kedvéért! Vegyél hozzá egy hímet szerintem a fekete színű nagyon szép de amilyen neked tetszik! a nőstény vemhességi ideje kb3-4 hét! A szülés előtt a nőstény hasa megnagyobbodik sokkal és hordóalakú lesz! A nőstényt külön akváriumba kell rakni! Elég egy 20 literes! rakjál bele pár szál növényt a kishalak miatt hogy eltudjanak bújni! Mikor az anya megszülte a kicsiket amik lehetnek 3-50db! Akkor az anyát vedd ki! A kicsiknek vegyél kishalkaját nekem ami bevált az egy elég drága kaja de teli van vitaminokkal és fehérjével ami elengedhetetlen a kishalak sikeres felneveléséhez! Ennek a neve:Nobil Fluid (Artemia)! A kishalakhoz rakjál majd be egy levegőztetőt is amíg nem érik el az egy centit mert a szűrő beszívhatja őket!Kb egy hónap múlva már látszik a hím és a nőstény különbsége! Válaszd őket külön mert beltenyészet lesz és halva születnek majd a kicsik! Ezeket a halakat majd vagy eladod vagy elviszed egy állatkereskedésbe ahol ha szerencséd lesz pénzért beveszik vagy kapsz érte más halakat vagy halaknak valami felszerelést! Sok sikert hozzá és ha bármi kérdésed van még akkor nyugodtan írjál! Mindenre válaszolok!
2012. aug. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm..sokat segítettél..mennyi lehet ez az ivadék eleség? majd persze boltba is utána nézek..:)
2012. aug. 20. 11:47
 3/3 anonim ***** válasza:
én 2000-ért vettem!
2012. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!