Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az a szerkezet ami az akvárium...

Az a szerkezet ami az akváriumban buborékokat fúj, az valami szűrő, levegőztető, vagy csak szimplán dekoráció?

Figyelt kérdés
Nekem olyan nincs az akváriumban.Muszály,h olyanom legyen?Szűrőm az van.Szeretnék olyat,csak nem tudom,hogy hogy működik.
2012. aug. 18. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Az a "szerkezet" a levegőztető.

Használata nem muszály ha a szűrőd fodrozza a vízfelszínt, és ezáltal az oxigén beoldódik a vízbe.

2012. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogy kell belerakni az akváriumba?Úgyértem,hogy a drótot hogyan lehetne elrejteni,h ne látszódjon az aksiba(akváriumba)?
2012. aug. 18. 21:58
 3/12 anonim ***** válasza:
Drótot????
2012. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kell egy levegőztető arra rákötni egy levegőztetőcsövet és a cső végére rátenni egy porlasztót.
2012. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 YourDestiny ***** válasza:

Nekem az egyikben ilyen hajlékony porlasztó van:


[link]


Nagyon apró buborékokat csinál, egyes részei nagyon lassan, finoman mozgó buborékokat csinálnak. Ha elég hosszú, bámulatos. Kell egy lépumpa, és hozzá egy vékony gumicső, csak ugye a légpumpa kicsit hangos.


Egyébként nem kötelező dolog, ha a szűrőd mozgatja a vízfelszínt, minden rendben.

2012. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem mozgatja a vízfelszínt,szóval veszek egyet.Azt hittem h van vlmi kis "szerkezet" amit be kell dugni a konnektorba h működhessen.Köszönöm a válaszokat:)

De majd a Pet Shop-ban kérek még tanácsokat.

2012. aug. 18. 22:56
 7/12 anonim ***** válasza:
A levegő pumpa az egy szerkezet, amit bedugsz a konnektorba, és ráhúzol egy 2 méteres vékony csövet a fújókájára, a cső végén fogja neked fújni a levegőt, a cső végére raksz egy kis porlasztót, akkor apró bubikat fog fújni. A cső végét beteszed az akváriumba. Pl a talajba beásod a kavics alá a csövet és ráraksz még egy nagy követ, hogy tutira ott maradjon, akkor így a talajból fogja neked felfelé fújni a bubikat.
2012. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De a szűrők közül is van sok olyan ami tud fújni buborékot, csak az nem a talajból fújja, hanem ahol jön ki belőle a víz, ott a fújókáján.
2012. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 YourDestiny ***** válasza:
Miért nem állítod a szűrőt úgy, hogy fodrozza a felszínt? Húzd feljebb, a felszínhez pár centire.
2012. aug. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Légpumpa kell hozzá. Megy csövek, és porlasztó.
2012. aug. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!