Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvárium berendezési ötletek?...

Akvárium berendezési ötletek? (77liter inkább kocka alakú)

Figyelt kérdés

Már régóta tervezem, van mostv ettem 15kg fekete kavicsot 10kg durvábbat meg 5kg finomat az lesz felül mert az szép:D növényeket is most vettem...

2db cserép(nemtudom hány tő..) [link]

nem tudom pontosan hogy ilyen-e de hasonló de ebből rengeteg van... [link]

egy [link]

egy kb 1méteres holyagos vizikehely de szerintem azt kidobom, túl nagy...

3gömbmoha

egy nagy lebegő valami...

meg valami ilyesmi...

ilyen ből is van egy [link]

van még ilyen hosszú vastag fűszál szerűség:D

meg valami érdekes nagy 3szögalakú levelű valami...

sajnos nem a nevüket nézegettem amikor megvettem... meg sokat kaptam is...

meg ha minden igaz holnap beszaladok a közeli boltba, sajnos videkén lakom igy nem nagy választék van... de nagyon remélem hogy lesz eg anubis nana az a szerelmem:D

Igyekeztem olyan növényeket választani amik nem túl kényesek/nem igényelnek co2-őt...

Meg van még 2"fűcsomó"azt tp-n vettem még pár hónapja, de szerintem atvertek mert ahogy olvastam neki kell a co2, és nekem nincs, és ezért folyamatosan hullanak belőle a szálak, pedig szép volt...:s na de mind1.

Így leirva nagyon soknak tűnik pedig annyira nem is:D Úgy gondoltam amugy hogy az egyik sarokba csinálok egy "hegyet" és a nana annak a tetején lenne a többit meg nem tudom... Valami ötlet esetleg... képek? Tudom hülye kérdés igy a végére már rájöttem mert láthatatlanba elég nehéz segíteni de azért megköszönném ha valaki tudna valamit:)


2012. aug. 20. 22:44
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja halak pedig:

3platti, 5páncélos, egy algaevő, meg pár csiga és csigaevő csiga... ugy szeretném amugy hogy vagy 15 kékneont(vagy valami szép/olcsó csapathalat) bele... meg maradnának a páncélosok, meg pár RC garnála és kész..:)

2012. aug. 20. 22:48
 2/7 YourDestiny ***** válasza:
77 literes kocka akváriumba nem lesz jó a neon. Az igénytelen növény fogalmát már ki is lőtted, a jelenlegiekhez is akkora fény kell majd, hogy csak na!
2012. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát már a fél éve működik az akvárium és eddig nem volt gond a fénnyel... direkt halas fénycső van, most nem akarok hülyeséget mondani de valami FLORA-GLO -s ha van ilyen. Ezt most nem tudom...:\
2012. aug. 20. 23:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Közvetlen a cabomba hínár fölé rakd a lámpát, aztán a papagályvirág az nemtudom hogy megmarad e, de azt is világítsd ezerrel.


Az echinodorus és sagittaria az gondolom lent lesz alul, közepes fényigényű, ha sok fényt kap az se baj.


Viszont ha veszel anubias nana-t, azt rakd sötétebb sarokba, vagy tuszkold be valami alá, mert ha sok fényt kap akkor bealgásodnak a levelei, a vastag zöldalga réteg alatt pedig elsárgul.

2012. aug. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet látni a hínárnál, ha kevés a fényt kap az alja szokott megkopaszodni, ami meg felül van a lámpa alatt közvetlen, az a vége meg növekszik, de mondjuk ezt lehet vagdalni ahogy tetszik, aránylag gyorsan nő.
2012. aug. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szóval a hínárt rakd a hegy tetejére inkább :)
2012. aug. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jólvan köszi hable... majd megcsinálom valahogy és ha nem lesz jó majd variálok...:)
2012. aug. 21. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!