Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyibe kerül egy kocka...

Mennyibe kerül egy kocka akvárium és beüzemelése, mik kellenek bele 1-2 aranyhal tartásához?

Figyelt kérdés
Megtetszett a ValóVilágban látott megoldás, régen volt halam, de gömbaksiban, de most már ugye abban nem lehet. Nincs nagy helyem, se sok pénzem, de ez a kocka akvárium megtetszett.
2012. márc. 5. 12:18
 1/4 A kérdező kommentje:

Esetleg jó könyv címeket is fogadok, amikben utána lehet olvasni dolgoknak.

Ilyen kis aranyhalat szeretnék:)

2012. márc. 5. 12:38
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Rövid bemutató az aranyhalról, és az igényeiről:

[link]

Remélhetőleg nem fogod 200 liter alatt tartani.


Amit tarthatnál egy 30×30×30-asban:

[link]

1 db hímet. A tartásáról:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__2.. (7.válasz)

Könyv: [link]

(kicsit elavult, de az alapok jók)

2012. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Egy aranyhalas akváriumot rendes külső szűrővel olyan 50-100 ezer forintból lehet berendezni. Szerencsére a valóvilágos trágyahalomból nem láttam egy részt sem, de azt mondták már többen is, hogy megy az állatkínzás az iq harcon felül is. Tehát rossz példát láttál, úgy nem lehet halat tartani.


Ahogy előttem mondták, egy szép kis bettás akváriumot már 10-20 ezer forintból is össze lehet hozni.

2012. márc. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

először is ezt ajánlom neked. de akvarista.hu-n vannak még ilyen e-book-ok ha a kezdőlapon lejjebb görgetsz.

ezeket meg sem kell venned és ugyn olyan hasznosak. gondolom ha a kérdést fel tudtad tenni akkor van lehetőséged olvasni is a neten.

2012. márc. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!