Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A Blue Sky és az Osram 880...

A Blue Sky és az Osram 880 fénye mennyire hajaz egymásra?

Figyelt kérdés
A Sera fénycsövét láttam élőben, és hófehér fénye van. Na most az Osram sokak szerint kékes fényű, viszont nem értem, az hogy lehet, ugyanis a színspektrumról készült grafikon egy az egyben ugyanúgy fest a két fénycső esetében. Aki látta már mindkettő fényét elárulná a mi az igazság a valóságban? Fénycsövet szeretnék cserélni, és az Osram-ra gondoltam, de a Blue Sky fényét utánlom. Ha olyasmi, akkor nem kell. Köszönöm!

2012. aug. 21. 11:59
 1/1 YourDestiny ***** válasza:

A színspektrum nem hazudhat. A 880-as fényét még nem láttam élőben, de szerintem ne várj xenon izzó szerű kékes fényt, ez is majdhogynem nappali fehér fénynek felel meg. Erre az is garancia, hogy egy édesvízhez való fénycső. Itt nézz szét:


[link]

2012. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!