Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez nem rossz a halaknak? (link)

Ez nem rossz a halaknak? (link)

Figyelt kérdés

Erről lenne szó: http://www.youtube.com/watch?v=9zi-Wn5nKi8


Szerintem ez elég kicsi és elég sivár.Az nem zavarja a halakat h nics növény csak kövek ?



2012. aug. 21. 16:56
 1/8 YourDestiny ***** válasza:

Én szeretem a köves akváriumokat, maga az akvárium egyszerű, de mégis szép. Ezek az aranyhalak viszont olyan csúnyák, hogy nem lehet rájuk nézni.


A sügereimnél sincs növény, nem olyan halak, akik szeretik vagy megtűrik a növényzetet, szóval nekik mindegy. Az aranyhal se nagyon bánja.


Mellesleg az az akvárium azért nem olyan kicsi, szerintem inkább csak annak tűnik. Viszont ekkora és ennyi halnak nem biztos, hogy a legmegfelelőbb.

2012. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De sivár és kicsi, meg a halak se tetszenek nekem.

Ennél egy teszkós ponty is jobban néz ki egy kád vízben.

2012. aug. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez a rideg, mindenhonnan belátható, bujkáló nélküli környezet biztos, hogy folyamatos stresszt okoz a halaknak.

Ezek a stílusú akváriumok sajnos egyáltalán nem azért vannak, hogy jó legyen a halaknak.

Ez kizárólag az emberi önzőségről szól, semmi másról.

Mint ahogy maguk az agyontenyésztett aranyhalak is.

2012. aug. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dioxyde ***** válasza:
Én tegnap láttam egy videót abba volt egy 30 centis szellem késhal meg pár másik hal kb 2 búvóhely volt az egész akváriumban amibe be se fért a hal, mert túl kicsi volt neki és a csóka meg kb úgy írta hogy játszik meg szórakozik a hal közbe meg csak próbált volna elbújni vhova...ebbe az aranyhalas akváriumba befért volna vasfa vagy szőlőgyökér rajta moha vagy anubias aztán kicsit zöldebb lett volna az egész.Ezek a halak nekem se tetszenek talán a teleszkópszemű még elmegy ....
2012. aug. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

igen.. kb én is így gondolom.Ez s letisztul stílus nekem nagyon tetszik,de nem áldoznám fel a halak jóllétét agy pár gömbölyű kőért.

köszi a válaszokat

2012. aug. 21. 19:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem, ha színültig tele lenne bújókkal az akvárium, az aranyhalak akkoris elöl úszkálnának. Mondjuk egy kis Anubias tényleg nem ártott volna. Amúgy szerintem marha rondán néznek ki. És azért a homok sem a legjobb választás aranyhalhoz. Ők szeretik nyalogatni a kavicsokat.
2012. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az akvárium sivár és semmilyen. Az aranyhalak borzalmasan néznek ki gusztustalan módon túl vannak tenyésztve. Olyan szinten torzak, hogy már szinte undorítóak. Van akinek ez tetszik sajnos ezt tudomásul kell venni. Nekem fontos, hogy a halaim szépek legyenek és jól érezzék magukat az akváriumomban kár, hogy sok embernek ez már a legutolsó tényező.
2012. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem a halak tetszenek(pár kivétellel), de azért jobban néznének ki egy tóban vagy egy lényegesen nagyobb akisban
2012. aug. 22. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!