Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rossz firmware. Valaki?

Rossz firmware. Valaki?

Figyelt kérdés
TL-WR741ND- re véletlen frimware frissítés történt, és persze természetesen el is baszakodott, mivel minden 2 másodpercbe felvillan az összes kis világítás utána csak a power aztán megint mindegyik. Ez orvosolható valamilyen józan paraszti módszerrel vagy ajánlatosabb inkább vissza vinni (mivel még garanciás, csak nem akarok már pofátlankodni oda egyből hanem hátha van megoldás) ahonnan vettem aztán kicseréltetni vagy megjavítani?

2012. jún. 30. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehet véletlen firmwaret frissíteni egy routeren? A garanciális mondatod pedig "felejtsd el", ha igazolják, hogy firmwaret frissítettél, és ott valamit nem az előírásoknak megfelelően tettél...
2012. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor új router
2012. jún. 30. 16:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Firmware frissítéskor nincs garancia. Véletlen frissítés. Véletlenül letöltöd, indítod és véletlenül elindítod, okét nyomsz, nem is egyszer... Aha...
2012. jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nevmok infó guru nah mindegy.. am ha ugy adom be hogy JAVÍTÁS nah azt lehetséges?
2012. jún. 30. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Javítani lehet, kérdés megéri-e...
2012. jún. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 P.O.C. ***** válasza:

Ha működik még a router recovery mechanizmusa, akkor megpróbálhatod TFTP -vel helyreállítani.

Leírás: [link]

2012. júl. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy a garanciát is megpróbálhatod. Ha nem tudják elindítani, ők is TFTP-vel húzzák rá az újat, szóval lehet, hogy nem is veszik észre, hogy elszállt firmware-frissítéskor.

Amúgy pedig: miért kellett firmwaret frissíteni, főleg úgy, hogy ha nem vagy infoguru? Nem oltásnak szánom, csak tényleg érdekel. Én sem vagyok Picasso, nem is festek.

2012. júl. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudod sajnos én néha olyan fajta vagyok hogy mindenhez értek csak megvalósítani nem tudom :D Amúgy az eddigi kis javaslatokat köszönöm de még egy gyors kérdés, hogy ilyen javítás ára kb. mennyi lehet? Mert ha ilyen 1000-5000 között terjedne akkor az úgy fasza lenne.
2012. júl. 1. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!