Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 30 literes akiba milyen...

Kriszti77 kérdése:

30 literes akiba milyen vizszürőt ajánlasz? Ami olcsó és jó. Neonhalaim vannak.

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 10:37
 1/5 bamboochatheone ***** válasza:
Aquaek FAN-1. És a neonhalakat 70-80 centis úszóhosszban tartjuk.
2012. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bamboochatheone ***** válasza:
Aquael*
2012. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszke
2012. aug. 26. 11:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt több Aquael-em, pár éven belül mindegyik kukás lett. Igaz, ez régebben volt, jó 10-15 éve, azóta lehet hogy változtattak a minőségen.

Én inkább egy Eheimet ajánlanék. Azokban még soha nem csalódtam, hangtalan és tartósabbnak is tűnik. Mondjuk egy Eheim pickup 2006-ost. Jobb helyeken 3500 Ft körül árulják, nem drágább lényegesen a lengyel társánál.

2012. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 YourDestiny ***** válasza:
Nekem is volt kb. 3 Aquael szűrőm olyan jó 10 éve, néhány hónapon belül mentek is, elviselhetetlenül zajosak voltak. Mivel tök ugyanúgy néznek ki jelenleg is, kétlem, hogy akkora javításon estek volna keresztül. Az Eheim tény, hogy csendesebb, a TetraTec is sokkal jobb. Olcsó szűrőnek lesznek hátrányai, ez ésszerű.
2012. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!