Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet baja a sziámi harcosomna...

Lehet baja a sziámi harcosomnak, ha sokat eszik? Már dagad.

Figyelt kérdés
Egy hete van meg, de már nőtt is, nagyon sokat eszik. Még fiatal, nem lustul, aktív. De félek, hogy beteg lehet, bélgyulladás, hasvízkór.. Mit tegyek, nem szeretném ha baja lenne. Apszolót beleszerettem amikor megláttam a kisállatkereskedésben.
2012. aug. 26. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne adj neki annyi kaját! A halak addig esznek, amíg bele nem pusztulnak, ugyanis nincs éhségérzetük. Naponta egyszer adj neki annyi kaját, amennyit 5 perc alatt maradéktalanul elfogyaszt. De szerintem most pár nap koplalás beleférne.
2012. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de mi az az "apszolót"?
2012. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mikor etetek, mindig ő vanott legelőször. Neonokkal van, meg ancikkal, a neonok meg olyan kis szerények ami az evést is illeti. A sziámi meg mint egy zabagép mindent eltűntet előlük.
2012. aug. 26. 21:55
 4/10 A kérdező kommentje:
Kb 2 perc kell neki hogy degeszre egye magát.
2012. aug. 26. 21:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen időközönként adsz nekik?
2012. aug. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ok, akkor szerintem most holnap nem kap semmit, amíg a többi eszik elkülönítem.
2012. aug. 26. 22:00
 7/10 A kérdező kommentje:
Naponta 2x kapnak enni.
2012. aug. 26. 22:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Neneneneneee! Egyszer! Csak egyszer etess. Amit 5 perc alatt nem esznek meg azt vedd ki! A többinek sem árt egy kis szünet. Ilyenkor jót tesz a halaknak.
2012. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 YourDestiny ***** válasza:
Ne különítsd el, feleslegesen stresszelnéd. Minden hal bélrendszerének jót tesz, ha hetente egy alkalommal nem kapnak enni. Naponta csak egyszer adj nekik annyit, amennyit 1-2 percen belül maradéktalanul elfogyasztanak. 5 percnyi dézsmálás elég durva, kíváncsi lennék a víz ammónia és nitrit tartalmára.
2012. aug. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még ezt is soknak tartom, sokkal reálisabb és egészségesebb napi 1× 0,5-1 perc! Hetente 6×, +1 koplalónap.
2012. aug. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!