Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy lehet "felvidítani" egy...

Hogy lehet "felvidítani" egy sziámi harcoshalt?

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nem lehet. Nekem az nem tetszik benne, hogy olyan "bumfordi".
2012. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csak egy féleképpen: be kell szerezni hozzá egy tajvani amazonkagylót
2012. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 bamboochatheone ***** válasza:
Tegyél be neki egy tükröt! Az majd felvidítja.
2012. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A tükör nem felvidítja, esetleg csak felpaprikázza, és neki megy...
2012. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ötletem. Vegyél neki egy 60 literes akváriumot szűrővel, melegítővel. Állítsd be a hőfokot 26 körülire. Ültesd tele növényekkel, de úgy, hogy színültig legyen velük és vegyél neki egy párt. Garantált a boldogság.
2012. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem ha nincs, akkor nem árt egy tükröt az akvárium oldalának támasztani, azzal elfoglalja magát.
2012. aug. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szép az, ha egy hal ideges. Nekem volt régen egy bazinagy hím citromsügérem és mindig meglátta magát az akvárium falán. Szerintem kifejezetten csúnya volt, ahogy az a fennséges hal ilyen vergődő oldalmozgásokkal rángatózott. A harcoshalnak is csak a pumpája megy föl egy tükörtől.
2012. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Hal! válasza:
Az én harcoshalam nagyon rosszul érezte magát mikor egyedül volt külön akiban, de miután megbeszéltem vele a dolgokat beraktam a 200l-es akiba a többi halam közé. Igaz eleinte voltak összetűzések, de megbeszéltem velük a dolgokat és abbahagyták. Ha rosszalkodik, akkor az aranyhalak lerendezik. :) Az első kommentelő hogy értette azt a tajvani kagylót? o.o az csak poén volt, vagy most abban tényleg van valami? :/
2012. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző: Harcoshalhoz aranyhal? Öreg, tisztában vagy te a halak szükségleteivel? Ezek nem kompatibilisek. Most akkor a harcoshalat tartod 20 fok alatt, vagy az aranyhalat 25 fölött? Mert hosszútávon az egyikük nem fog jól járni. Gondolom egy szál növény sincs az akváriumban. Az aranyhalak mindent fölzabálnak. Plusz 200 liter az még az aranyhalaknak is kevés, nemhogy egy ilyen turmixnak.
2012. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igazából mindenki azt tart amit akar nincs akvarista kommandó "sajnos". Habár engem is kifejezetten taszítanak a mindent bele akváriumok. (színes kavicsok, búvár stb.)

Az aranyhalakat csak nekik külön berendezett akváriumban tudom szépnek találni. A betta aranyhal kombó az elég rossz párosítás meg kell hagyni.

2012. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!