Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kizárólag 1 pár kingsizeinek...

Kizárólag 1 pár kingsizeinek elég 80 liter?

Figyelt kérdés
Tenyészteni szeretném őket. De külön szeretném tartani őket a többitől.
2012. aug. 28. 18:41
1 2
 11/15 YourDestiny ***** válasza:

Akkor csak az akvárium egyik felébe építs, ilyen keskeny helyen legyen helyük forgolódani.


Ha megfelelő alapon van az akvárium, akkor nem lesz semmi baja az üvegnek. Kell alá egy kevés homok. Nekem az egyik pala önmagában kb. 15 kiló.

2012. aug. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az szép, a 15 kiló. Én mondjuk nem palára gondoltam, inkább olyanra, mint a tengeri akváriumokban az élő kő, csak ugye édesvízi fajta. Tehát, ami önmagában is kis bemélyedésekkel, zugokkal teli és ebből egy nagy rakás.
2012. aug. 29. 12:32
 13/15 YourDestiny ***** válasza:
Igen, a pala csak példa, a súly miatt hoztam fel. Nézz szét kertészeti díszkő boltokban, ott vannak pofás kövek olcsót. A legjobb természetesen a mészkő lenne, abból is vannak lyukacsos, igen dekoratív darabok.
2012. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 YourDestiny ***** válasza:

*olcsón.


Bár ha a vizetek kemény, akkor mindegy milyen követ veszel, csak akváriumi célra alkalmas legyen.

2012. aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen, kemény. Köszönöm a válaszaidat! :)
2012. aug. 29. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!