Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hova tűnhetett a guppim?...

Hova tűnhetett a guppim? Megette a másik halam?

Figyelt kérdés

Van 10 db halam. két napra elmentem,és mire hazaértem eggyel kevesebb volt.

Van 2 fekete tetrám

2 guppi

1 stendhal

2 platti

Megehette valamelyik? pl a stendhal?

Vagy kiugrott? Az akvárium felén van csak tető,de eddik egyik halam se ugrott még ki és nem is nagyon szoktam őket látni hogy ugrálnak. Megnéztem az akváriumtartója melett,mögött de ott nem láttam. Lehetséges,hogy mindenestül megette egy másik hal? (a levegőztetőben sincs)


2009. júl. 26. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
a stendhal nem ismerős számomra,azt nem tudom hogy esetleg ő lehetett volna.viszont a tetra ha jól tudom,lazacféle,és az a guppival nemigen jön ki jól.egyébként az elpusztult halacska evésébe a többiek is "beszállnak",így órák alatt nyom nélkül eltűnik.
2009. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát nemtudom..semmi nem maradt belőle :s de az lehet hogy a stendhal volt,mert nem ebbe az akváriumba ezek a halak mellé való csak nekem az a kedves állatboltos elfelejtette mondani..De azt nemhiszem hogy a tetrák voltak


és köszi a választ!

2009. júl. 26. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
"Stendhal-hal: nagy akváriumban, hasonló méretű halakkal társítható. A kisebbeket esetleg megeszi." biztos kisebb volt a guppi. De nézd a jobbik oldalát: egy darabig nem kell etetni.:D
2009. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
énis jártam már így:S valószínűleg valamelyik másik végzett szegénnyel.
2009. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!