Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem szül a guppim pedig...

Miért nem szül a guppim pedig már régóta terhes? Lehet hogy azért mert egyedüli guppi az akváriumban? Pedig már hasa is van.

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 16:29
 1/10 szedeer válasza:
0%
Ne haragudj,én nem nagyon értek az álltokhoz, de szerintem egy hal nem lehet terhes, mert ikrákkal szaporodik.
2012. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28 napig tart a vemhesség, amúgy jobb is hogy egyedül van, mert a többi hal azonnal megenné a kicsiket.
2012. aug. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
amugy a guppi elevenszülő hal... de az van hogy van más hal az akváriumban de guppi csak az az egy van...
2012. aug. 30. 16:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha már letelt a 28 nap, érdemes elgondolkozni, hogy nem-e csak elhizlaltad :))
2012. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy guppi (szinte) mindig terhes, és mindig van hasa.

Milyen régen terhes?

Egyedül is tud szülni, (sőt) viszont ha nagyobb halakkal van, amik streszelk, az nem tesz neki jót.

2012. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek . de nem tudom mióta terhes mert amikor megvettük akkor már terhes volt.
2012. aug. 30. 17:10
 7/10 A kérdező kommentje:
csak betta és dánió halak vannak az akváriumban. betta4 dánió 2.
2012. aug. 30. 17:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az a 4 betta az sok
2012. aug. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de szerintem az nem akadájozza a szülésben. de lehet hogy tévedek.
2012. aug. 31. 10:21
 10/10 Abygel90 válasza:

Szia!

1: a Guppi rajhal, ezért ne tarts egyet belőle! Minimum 6-8 dbot!

2: Nem írtad hogy mekkora az akvárium, és azt sem hogy a betták milyen neműek, de mivel alapvetően terület féltő állatok, ezért hímeket semmi képpen nem szabad együtt tartani.

3: én is gondolkodtam rajta hogy veszek bettát, de az akvarisztikában azt javasolták, hogy ha guppijaim vannak, akkor ne vegyek bettát, mert nem szeretik egymást. Bármilyen más kistestű hallal együtt lehet tartani, de guppival nem.

2012. szept. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!