Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kb.8l szülőakváriumba áttehete...

Kb.8l szülőakváriumba áttehetem a vemhes guppit? 100% hogy vemhes, mert gömbölyű a hasa és terhességi foltja is van.

Figyelt kérdés
Nincs szűrő,se levegőztető benne.Nem hiszem,hogy lenne rá pénzem.A nagy akváriumban ahol a nőstény van,ott van minden(szűrő,levegőztető,melegítő).
2012. aug. 30. 16:42
 1/8 anonim válasza:
A szűrő az mindenképpen kéne.
2012. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja,és az aksinak üresnek kell lennie?A nőstény guppit csak egyedül rakjam bele?Amikor megszült azonnal tegyem vissza a rendes aksiba?
2012. aug. 30. 16:43
 3/8 A kérdező kommentje:

És ha nincs?

A barátomnak sincsen és mégis a kis guppijai túlélték.

2012. aug. 30. 16:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1. válaszíró is írta, szűrő mindenképpen kéne neki, mivel meglehet, hogy csak 3 nap után fog szulni, és szuro nélkul mérgezést kapna. Vagy vegyél egy szülő szobát és abba tedd, vagy vegyél egy kis szivacsszurot a 8literesbe
2012. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül a szivacsszűrő?Vagy a szülőszoba?Az árat RSD-ben ha lehet.
2012. aug. 30. 16:50
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogyan kell használni a szülő szobát?
2012. aug. 30. 16:50
 7/8 A kérdező kommentje:
Szülőszobát lehet házilag csinálni?Ha igen, hogy?
2012. aug. 30. 16:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt egy olcsóbb szülőszoba: [link]

Én házilag készítettem, hogy felesleg nagyobb lyukú szúnyoghálót osszevartam egy téglatestté(akkora lyuk, h átférjen rajta a kisguppy, de a nagy nem) és kettéválsztottam ugyanilyen anyaggal, de azt csak odadrótoztam(persze a téglatest teteje nem volt lefedve). Így 2 rész volt. A felso részben volt az anya guppy alsóban a picik. Hogy nem menjenek ki a picik az egész fal koré tetettem szilon harisnyát és mikor vége lett a szulésnek kivettem az anyát és azt az elválasztót is és az egészben ott éltek a picik. kb.1-2hónap


Szivacsszuro: ezt is lehet házilag de az nehezebb

Itt link, hol vehetsz: [link]

Szerintem elég lenne az a talpas mini vagy s.

2012. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!