Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek 25 literes akváriu...

Szerintetek 25 literes akváriumba hány hal fér?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 18:00
1 2 3
 11/22 lys válasza:
22%
Kismarczi hát eddig még nem volt velük semmi baj ami a halakat illeti.
2012. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 lys válasza:
34%
De azért Imádom,hogy egyböl idiotázni meg nyomorokézni kell az emberre. Inkább ne irjak helyesen mint hogy káronkonkodo magyarmániás legyek. Még mindig nem sértegetek mást legalább. Amugy meg erre fele szokták ugy is mondani. Nem tudom mi bajod vele. Elvégre nem nyelvtan tanárnak készülök:D
2012. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%

Előző:


De most minek adsz olyan tanácsot ami szörnyű? Inkább akkor ne írtál volna... És te kínozod szerencsétleneket. Nyugi, az IDŐ majd megoldja azokat a halakat..

2012. szept. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
nE VESZEKEDJETEK MÁR!aMÚGY HA TUDNI AKAROD ÉN NEM MOST AKAROK VENNI 25 L-ESET,HANEM MÁR VAN,ÉS NEKEM IS VAN BENNE VAGY 20 HAL,NA JÓ AZÉRT MERT MEGGELETT A GUPPIM ÉS SZÜLETET VAGY 15.SZÓVAL AKKOR ÉN IS KÍNZOM ŐKET??????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2012. szept. 3. 16:40
 15/22 anonim ***** válasza:

Hát, igen! Ajándékozd el őket.. azt javaslom, csak kb. 4 HÍMET tarts meg!

Mer nemsokára aztán megint dupla,aztán meg tripla annyi lesz! Aztán meg nyomorékok fognak születni ( ferdült gerinc, génhibások stb...) Majd ammóniamérgezésben megdöglenek..:P


[link]


Ez az oldal sem véletlenül íródott !

2012. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ismerem ezt az oldalt,amúgy meg nincs kinek odaadnom őket,mert az állatboltban azt mondták hogy csak tenyésztőktől vesznek be,szóval nem akarom lehúzni őket a wc-n,sem pedig a tóba dobnom őket.ennyi nem tudok mit csinálni én sem akarok ennyi halat.
2012. szept. 4. 18:17
 17/22 anonim ***** válasza:

Ezért nem szabad guppikat tartani ( ha van nőstény is..)

Hát, azt tudom javasolni, hogy vegyél még1 akváriumot és rakd át a hímeket oda. akkor nem lesz több kishal ( pár hónap múlva legalább).. :/

2012. szept. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
köszi,és hogy lehet megkülömböztetni a nemüket??????
2012. szept. 6. 16:14
 19/22 anonim ***** válasza:
Szivárvány, vagy endler guppi?
2012. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 fishbone62 ***** válasza:

KEDVES lys!

AZ ÁLLATKÍNZÁS AMIT TE CSINÁLSZ A NEONHALNAK IS MINIMUM 100 LITERES AKVÁRIUMBAN A HELYE!! KI AZ A ELMEBETEG KI ILYEN AJÁNDÉKOT ADD NEKED??

25 LITERES AKVÁRIUMBA NE TARTS GERINCES ÉLŐLÉNYT ( HALAT)

BIOLÓGIAI EGYENSÚLY=0

De gondolom TE se éreznéd jól magad 5-6 idegen emberel egy 20m2-es lakásban!!

2014. máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!