Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az mért van hogy az akváriumba...

Az mért van hogy az akváriumban lévő lélegeztetőt ami működteti az ugy búg egy kicsit és mindig felmelegszik ilyenkor vagy kihuzom egy kicsit vagy ráteszek valami hideget pl sajtot hogy egy kicsit lehüljön!?

Figyelt kérdés
mert ott felrobban vagy valami baja lesz mert néha elég forró!! ez jó ha igy csinálom vagy ha nem azz micsináljak??
2012. szept. 2. 12:57
 1/7 97roli97 válasza:
nem lenne szabad felmelegedjen rak dlejjeb a vízbe
2012. szept. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ok megpróbálom!!
2012. szept. 2. 13:12
 3/7 YourDestiny ***** válasza:
Tisztázzuk. Ha légpumpáról van szó, nehogy betedd a vízbe, mert game over lesz. A szűrő eleve nem melegedhet, maga a víz végzi a hűtését.
2012. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
te válastodra már lehet azért nem reagált, mert megrázta az áram:D amúgy ha vészesen melegszik akkor kuka és vegyél újat, vagy ha van benned annyi műszaki beállítottság, akkor megpróbálhatod, szétbütykölni és megtisztítani, és csak utána kuka, és új vásárlás:P
2012. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Márka, teljesítmény, kor? Nálam folyamatosan megy a légpumpa és melegnek meleg de nem forró. Ahogy öregszik úgy hangosodik. Szerintem nem éri meg bütykölnöd pláne ha pár ezer forintos tétel.
2012. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem nem tettem bele a vizbe azér azt csak tudom... amugy nem régi pár napja vetttem hátt nem a legjobb a márkája gondoltam egy szem halnak csak jó lesz! hátt a márkáját nemtom de valami 3500-valamennyit fizettem szoval azért nem a leg ócskábbat vettem d nem nem bütykölöm meg mer nme értek hozzá... :)
2012. szept. 3. 15:44
 7/7 anonim válasza:
Melegedni nem melegszik, de az enyém hangos, ha le van folytva. Tehát több levegőt fúj ki, mint amennyi kifér a csövön. ilyenkor szépen be kell állítani, hogy legyen egy szabad ág, ami nem az akváriumbn köt ki, amin kifújhat a fölösleges levegő! Ügyeskedni kell és nem lesz hangos (persze csak ha a lefolytás miatt hangos :P)
2012. szept. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!