Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha dt125 motoromra szeretn...

Yamaha dt125 motoromra szeretnék egy ventillátort szerelni mert gyakran felmelegszik a víz benne. Hol tudok ilyet venni rá?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 23:14
 1/6 A kérdező kommentje:
12 cm es jó lenne rá találtam a netten sokat de mind számítógépbe való, gondolom az nem jó rá mert az nem birja a vizet vagy roszul gondolom?
2012. aug. 14. 23:17
 2/6 anonim ***** válasza:

A vizet nem bírja, a ventillátorok motorja elég nyitott, ha kicsit meghúzod a lapátokat kifelé, akkor egyből láthatóvá válik a tekercserés, szóval a port se bírja. (Ezt a szétcincálást csak rossz ventillátornál próbáld ki, jónál lehetőleg ne, mert utána csak megszorul aztán kimegy a bizti a tápban)


Tartósabb és hosszútávon olcsóbb megoldani a baját, mert gondolom van valami, egyébként nem forralná gyakran a vizet..

2012. aug. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha forr a vized akkor ott valami gond van. Hosszú időt kéne eltöltened egy helyben hogy felforrjon a víz. Amúgy nem hülyeség amit kitaláltál. A hűtő elé vagy mögé kéne tenni a ventiket. Mivel hosszú a hűtő 2 is ráfér.

Csak sárba ne igazán dagonyázz vele.

2012. aug. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
motor bontókat nézd meg csak van olyan motor amire gyárilag tettek ventilátort
2012. aug. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A motor melegedés a nagy igénybevételtől melegszik nálam mag a sok város járástól elég sokat állok a piros lámpánál :)
2012. aug. 15. 10:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sima PC 12V-os ventit szereltem fel. Kábelkötegelővel könnyen odafogattam, és belülre raktam,tehát átszívja a levegőt rajta. 3éve van fent, hibátlanul működik, bár ritkán kell, leginkább kánikulában, motorostalin mikor lassan megyünk. Bírja a mosást , hideget, meleget, nem olvadt meg a hűtő hőjétől sem.
2012. aug. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!