Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen szűrőt ajánlanátok egy...

Milyen szűrőt ajánlanátok egy 80 literes akváriumba?

Figyelt kérdés
Valami csendes fajta kellene mert az ágyam mellett lesz az akvárium
2012. szept. 2. 15:49
 1/4 YourDestiny ***** válasza:
A csendesebb megoldás a külső szűrő, szerintem. Belsőből viszonylag csendesebb az Eheim, bár az én tapasztalataim alapján a PickUp-nak van egy kevés hangja. A Tetra nálam nagyon bevált, a külsőnek szinte hangja sincs, nem tudom, hogy a belső szériájuk milyen. A gond viszont az, hogy 80 literhez a sima szivacsszűrő már nem nagyon elég, neked egy Aquaball vagy Biopower szerű cucc kell, és ez a minimum. Vannak hatékonyabb belső megoldások is, csak kicsit több lé szükséges hozzá.
2012. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bamboochatheone ***** válasza:
Atman 3335.
2012. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
beírod googliba hogy külső szűrő házilag, és rengeteg kreatív működő, sokszor még a bolti iszonyat drágánál is jobbat fogsz találni...
2012. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az Eheim PickUp nem vált be de a az Aquaball az igen. Ha a levegőztetést is használod akkor nem tudsz mellette aludni. Legalábbis én nem tudtam. Mennyi rá a keret?

Ha sok pénzed van rá akkor tényleg a külső szűrős megoldás lenne jó több szempontból is.

2012. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!