Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » S. O. S! Ettől még használható...

S. O. S! Ettől még használható az akvárium vagy kuka?

Figyelt kérdés
Az 50 l-es akvárium véletlen nekikoccant egy másik uvegnek és az alsó lapján jobb szélen lett egy 1 cm-es repedés, az alsó lap külső rétege nem repedt ( tehát az uveg nem repedt végig ) nem lehet érezni hogy megrepedt csak látszik, talán belül lehet de az nem biztos lehet csak a karcolásokat érzem.
2012. szept. 2. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
tölts bele vizet, ha folyat, akkor kika, vagy javítás, ha nem folyat 1 -2 napik fokozatosan töltsd fel, nehogy hirtelen eláraszd magadat, aztán jó lesz az...
2012. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Most feltöltöttem félig, de nem ereszt egyenlőre.
2012. szept. 2. 20:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne kísérletezz vele. Pár ezer forintért kicserélik, és nem kelsz 1-2 hét után arra, hogy úszik az egész lakás és az alattad lakó plafonja.

Én is így jártam, takarítás közben megpattant az üveg felső széle. Ott már pont nincsen víz, és nem is látszott, de 2000 forintért megjavították. Azóta kifogástalanul üzemel, és én is nyugodt vagyok...

2012. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet egy nap vagy egy év kérdése és elúszik az egész.

Ne kísérletezz inkább javíttasd meg mert a végén sokkal több károd lesz!

UI: nekem van lakásbiztosításom az ilyen károkra is :)

2012. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 YourDestiny ***** válasza:
Ha enyhe repedés is, és jelenleg nem szivárog, idővel a súlytól vagy nyomástól szétrepedhet. Esetleg húzd be szilikonnal azt a sarkat embertelen módra.
2012. szept. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ mindenkinek! Most édesapám megnézte, hogy mi a helyzet vele, azt mondta, hogy nincs baj, nyugdtan feltölthetem, mondta, hogy beszilikonozná, de ezt még felesleges. Legközelebb figyelek az ilyesmire nagyon, hallottam már olyat hogy 1000 L-es akvrium robbant szét, de szerencsére nem voltak otthon akkor. Igaz ez csak 50 liter de , hát akkoris, viz-viz, üveg-üveg.
2012. szept. 3. 13:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Én kicseréltetném... Én írtam a cserét nekem 40 literes és a legnagyobb üveg cseréje volt 2000 ft. Ennyit szerintem megér az ember biztonsága...
2012. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kalmuska válasza:
Tudna valaki segíteni, hol javítanak akváriumot ?
2013. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Budapesten tudom ajánlani azt aki nekem csinálta, de te pesti vagy? Ez nem derül ki.
2013. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!