Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan tudnék neonhalat...

Hogyan tudnék neonhalat szaporítani?

Figyelt kérdés
Van egy 40 literes akváriumom meg egy aquael fan1 szűrőm. mi kell hogy a neonhalak szaporodjanak? 165 literben lenne a helyük, szóval nem a kis hely a gond. Van világítás, meg sűrű növény. Úgy tudom hogy lágy víz kell nekik, de ezt hogy tudom elérni?
2012. szept. 5. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Vörös zöld kék fekete narancs lila gyémánt arany hamis vagy albinó neonhalakról van szó?
2012. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt találtam neked. Ezen a fórumon épp erről írnak.

[link]

2012. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sima neonhal
2012. szept. 5. 20:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán találtam számomra hasznosat, de a szándékot értékeltem. Amúgy az is érdekelne, hogy a neonhal megeszi az ikráját?
2012. szept. 5. 20:54
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

A leírás vége felé olvashatsz a szaporításukról.

A lágy vizet úgy tudod elérni hogy ioncserélt vizet keversz állott csapvízzel. Ioncserélt vizet benzinkutakon tescoban tudsz venni. az 5 l-es kiszerelés jobban megéri.

2012. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És valami jobb módja nincs ennek? Ez elég macerás lehet és nem egyszerű mindíg egy értéken tartani a vizet. Nem gond ha kicsit drágább is, de ezzel a módszerrel inkább nem fogok hozzá, mert ez nekem nem menne :(
2012. szept. 5. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!