Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan ragasszam be a hátteret...

Darkkingdom kérdése:

Hogyan ragasszam be a hátteret az akváriumba?

Figyelt kérdés
Ha van egy akváriumom aminek a hátfala ugye 150széles és 60magas!Ahhoz veszek egy ugyanilyen méretű hátteret,akkor abból kicsit "faragni" kell vagy egy az egyben ragaszthatom bele?Úgy értem hogy ezek a 3d-s azt hiszem műgyanta vagy üvegszál hátterek megszívják magukat vízzel vagy nem? vagy azért annyira nem hogy bajt csináljon?
2012. szept. 7. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem szívja meg magát vízzel, lepereg róla. Úgy képzeld el, olyan mintha műanyag lenne.


Akkorát kell venni, ami pont belefér.


Ha meg nem kapsz pont akkorát, akkor nagyobbat, és vágni kell belőle, de a műgyantásat nagyon nehéz vágni, próbáltam sniccerrel farigcsálni, de normálisan elvágni csak dekopírral tudtam, mert ez keményebb és erősebb anyag, mint egy bútorlap :)

2012. szept. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Apró fogú dekopírral lehet vagdosni, vagy flexel én is azzal vagdostam.

Merevítve van az akvárium, és csak darabokban fért bele.

Meg a szűrő helyét is úgy tudtam kialakítani, hogy lapokat vágtam belőle, és csináltam egy U alakot.

Szilikon ragasztóval be lehet ragasztani, elég pár pötty.

2012. szept. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké rendben köszönöm a válaszokat,akkor ugyanakkorát veszek hozzá és belevágjuk az már nem lesz gond :) köszönöm!
2012. szept. 8. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!