Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit ajánlotok bele?

Mit ajánlotok bele?

Figyelt kérdés

Van egy kis akváriumom, inkább kockább, mint hosszúkás, 35 literes. Vettem bele növényes aljzatot, szűrőt, van egy 18 W-os világításom és sok-sok növényt tettem bele, vízilándzsákat, vettem bele vagy négy fajta mohát és microsoriumot is rögzítettem egy kőre. Néhány napja készültem el vele, de fűtőm nincs, a szobahőmérséklet nem túl ingadozó, 24 körül lehet, plusz egy-két fok ha hőség van.


Mit ajánlanátok bele, ami képes lenne karban tartani az algásodást? Már most van benne egy kevés. Valami olyan kellene, ami nem szennyezi be nagyon a talajt, ugyanis a sok növénytől nem tudnám rendszeresen tisztítani, és ebből a növényes aljzatból nagyon könnyen kijönnek, ha piszkálom. Ajánlották a garnélát, viszont azt olvastam kimászik. A tető nem fedi teljesen az akit, a szűrőnél és a másik oldalon az etetés miatt is van néhány centis nyílás.



2012. szept. 9. 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én borarasokat raknék bele de csak egy fajtából (ami neked tetszik) és törpe páncélosokat :)
2012. szept. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És azok mennyire fogyasztják az algát?
2012. szept. 9. 16:54
 3/16 A kérdező kommentje:
A diszhal nem ír róluk ilyet.
2012. szept. 9. 16:54
 4/16 anonim ***** válasza:
Zebracsigát.
2012. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
-kat
2012. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi, egész szimpatikusnak tűnik. Mennyi kell belőle? Nála is említik, hogy kimászhatnak. Mi a tapasztalatod ezzel kapcsolatban?
2012. szept. 9. 17:11
 7/16 anonim ***** válasza:
Vagy 3 db nem árt. Tető kell az akváriumra. Legalább üvegtető.
2012. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Üvegtető van rajta, de több helyen le van csapva a sarka, egyrészt a szűrő csövecskéi végett. Teljesen nem tudom lefedni, szándékosan így készítették.
2012. szept. 9. 17:28
 9/16 anonim ***** válasza:
Jó az úgy.
2012. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Remélem, mert volt néhány kis csigám, de eltűntek.
2012. szept. 9. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!