Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mekkora akvárium kel 1-2...

Mekkora akvárium kel 1-2 Bohóckalnak, és ez kb mennyiből jönne ki?

Figyelt kérdés
Úgy akváriummal ,szűrővel,fehérjelehabzóval élőkővel ...stb mindennel együtt? És hány wattos dayligt és milyen kék fény kell hozzá?

2012. szept. 10. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ezen még gondolkozz picit. a bohóchal tengeri állat és ebből következve tengeri akvárium kell neki ami nulla tapasztalattal és a legcsekélyebb tájékozódás hiányában biztos bukta.felesleges pénzkidobás így ebben a formában.
2012. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom,nem is most szándékozok belevági, most egy 250-es édesvizim lesz,csak ez is tetszik,és gondoltam célkitűzésnek jó lesz :) Köszi a választ, ment a zöld pacsi :)
2012. szept. 10. 16:19
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és a tartását azért kérdezem mert mindenhol mást írnak, és valahol 150 -eset és van jópár videó a youtube -on ahol 30-40 lteres nano ban vannak
2012. szept. 10. 16:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok otthon a tengeri akváriumokban de gondolom, hogy ott is él, hogy minél nagyobb annál könnyebb kezelni.
2012. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
200 literesbe van nekem 6 hal, abból 1 bohóc, de ő a legagresszívabb, mindenkit fenyít és mindig ő eszik először, meg harap is a kezemre :D
2012. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a tengeri akvárium az olyan, hogy azt lehet mindig fejlesztgetni. Pl megveszed a követ, ozmo szűrőt, lehabzót, akváriumot, az már több mint 100 ezer. Utána lehet bele pakolgatni ami tetszik, virágállatokat, díszalgákat, halakat.
2012. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Platypus ***** válasza:
100%
A magyar törvények eleve tiltják a tengerit 100 liter alatt. Ha megnézed, mekkora egy kifejlett bohóchal, rögtön látszik hogy 30 literben nem működik. Illetve európai ember könnyen belefut abba a hibába, hogy a 30L-t úgy értelmezi, hogy harminc liter. Angol nyelvterületen ez azt jelenti, hogy 30 gallon LONG(tehát hosszúkás és nem kocka) aquarium. Eszükbe sem jut, hogy az L a világ másik felén mértékegységet jelent. 30 gallon az 113 liternek felel meg.
2012. szept. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!