Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 35 literes akváriumba hány db...

35 literes akváriumba hány db Guppit lehet tartani?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:

5 hímet, mert ha van nőstény, akkor gyorsan elszaporodnak.

bővebben: [link]

2012. szept. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 30 literesben volt anno vagy 10-12 db. Nőstény is volt, lettek kishalak is, de soha nem nőttek meg, csak igen egyszer. Mindig kaja lett belőlük.
2012. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 YourDestiny ***** válasza:
Szivárványosból mondjuk 4 hímet, endlerből tarthatsz 6-ot is.
2012. szept. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Állatkinzás ötös.30 literbe 12!? 30 literig nem szabad gerinces állatot tartani de én 60 alatt is betiltanám mert nem egészséges a halakra.35 litersbe én nem tennék halat(legfeljebb kicsiket) mert ez kinzás.
2012. szept. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Az állatkínzást emlegető idiótára ne hallgass. 10 guppit simán tarthatsz benne, ha nem látod túl zsúfoltnak. A hímek kergethetik és csipkedhetik egymást. A túlszaporodástól nem kell félned, ha nem veszed ki a porontyokat kajaként végzik.
2012. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok értelmiségi fogyatékos most öszintén ha te hal lennél hogy éreznéd magad 35 literbe?És igen bevan tiltva meg ha lenne nnyi müveltséged mint egy majomnak még tudnád is ezt.Oké hogy guppi jól visel mindent de attol még nem kell a tulélése ellen tenni bármit is.
2012. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

szerintem legalább 20 db halacskát tegyél bele.

meg ez az oldal azért jött létre,hogy MINDENKI ELMONDHASSA A SAJÁT VÉLEMÉNYÉT,tehát senkinek nem esz ugyanolyan.

2012. szept. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 YourDestiny ***** válasza:
Igen, de elég sajnálatos, amikor olyanok mondják el a véleményüket, akik köszönőviszonyban sincsenek az akvarisztikával.
2012. szept. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!