Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek használhatóvá...

YourDestiny kérdése:

Szerintetek használhatóvá tehető valahogy?

Figyelt kérdés

Gondoltam, hogy helyrehoznám ezt a szűrőt, tartaléknak jó lenne:


[link]


Megkeményedett és szétkorhadt. Gondoltam már a szilikonra, vagy arra, hogy valami gumicsőszerűt ráhúzok és azt szilikonozom be, de kicsit tartok attól, hogy nem elég biztos megoldás.



2012. szept. 11. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nyomd körbe vastagon fbs-el.
2012. szept. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is az FBS-re gondoltam, de ha az ott egyszer véletlenül mégis vizet kap, akkor nem tudom mi lesz :)
2012. szept. 11. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Igazából az lenne a tiszta munka, ha totál szétszednéd, és teljesen újravezetékelnéd az egészet.
2012. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az egész nem ér annyit, látod milyen minőségi termék :)

De lehet, hogy kés alá vetem, az is eszembe jutott már.

2012. szept. 11. 19:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Szétszedni ezt aztán érdemes... fbs tökéletes a célra nem kell túl bonyolítani az ügyet meg ha tartaléknak kell csak akkor pár napot kell kibírni a vizben és jön az új szürő.
2012. szept. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valahogy így, majd letesztelem vödörben.
2012. szept. 11. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megtudod csinálni és használhatóvá válik de ha mégse akkor az életeddel játszol és szerintem nem éri meg pár ezer forint spórolásért kockáztatni.
2012. szept. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, ha egy héten belül nem találkoztok további válaszaimmal akvarisztika témában, akkor nem jött össze :D


Ám lehet, hogy hagyom a fenébe, nem esik jó foglalkozni vele, pedig ragasztóm is van itthon :D

2012. szept. 12. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!