Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek ez jó így, vagy...

Szerintetek ez jó így, vagy kéne más megoldás? Crypto növény!

Figyelt kérdés

Vettem ma egy szép nagy crypto növényt de teljesen be van nőve gyökérrel az a rácsos cserép amibe adják, nagyjából levágtam körülötte a cserepet, de össze vissza nőt benne, nem az aljáról nőttek a tövek hanem fentről.. és nem tudtam teljesen elültetni sőt szerintem több mint fele ki lóg a gyökereknek..:S


Ime egy kép:


[link]


Azt megtudnám csinálni ha így nem jó hogy szétbarmolom külön levágom a töveket, teljesen visszavágom a gyökeret majd damillal összekötöm és lenyomom..


2012. szept. 13. 21:08
 1/4 YourDestiny ***** válasza:
Ha kellően megtisztítottad, akkor hol a gond? Ha téged nem zavar, neki se gond, hogy nincs teljesen befedve a gyökere. Idővel rögzül és úgyis arra nől, amerre tud vagy éppen akar. Egyébként rövidebbre lehet csipkedni a gyökereket, azzal nem ártasz neki.
2012. szept. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Letisztítottam a csapnál!


Úgy hallottam hogy a crypto fajokat teljesen tövig LE KELL ültetni a talajba.. és itt kb. 2-3 centi van talajba 3-4 centi meg kint..!

2012. szept. 14. 14:00
 3/4 A kérdező kommentje:
de kihangsúlyozom h azért mert abba a rácsos cserébe nem lentről kezdődik a töve hanem fentről és gyökere meg ilyen 6-7 centi volt..:D
2012. szept. 14. 14:01
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha nem gond neki így, akkor nem nyúlok hozzá!


Megtudtam volna csinálni h minden tövet külön lenyesek, és akk 1 szintbe tettem volna, és damillal összekötöm, és akk az egész gyökérzete földbe lett vna..

2012. szept. 14. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!