Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy csinálják?

Hogy csinálják?

Figyelt kérdés
Láttam hogy néhol óriási kerti tóvan,nem ilyen kis 800-900 literesekre gondolok,hanem nagy tavakra.Sõt valahol láttam olyan kerti (!) tavat ami kb fél négyzet kilóméteres területû.Az lenne a kérdésem hogy eggy ekkora területû tónak mibõl csinálják az alját?Mármint fóliás megoldással csinálják a vízmegtartást?Vagy netalán simán föld van az alján,csak folyamatosan nyomják bele a vizet?Elõre is köszönöm a válaszokat

#tó #kerti tó #nagy tó
2012. szept. 16. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én fóliás megoldásút ismerek. persze, nagy tónál meg kell oldani a víz cseréjét, tisztulását is.
2012. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is csak fóliás megoldásút tudok,de akkora tavakhóz minimum egy fóliasátor méretû kell.......nem lehet hogy abból csinálják?

Hát igen,de mondjuk vízforgató kell bele(eggy xxl méretû XD),de az már meg oldható

2012. szept. 16. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:
pl. betonból: [link]
2012. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!