Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » S. O. S. Aquanova NCF 1000...

S. O. S. Aquanova NCF 1000 Szűrőben segítséget kérek összeszerelésben?

Figyelt kérdés
Kinyitottam, átmostam a szűrőanyagokat, visszahelyeztem rendesen minden tartályt, feltöltöttem vízzel és visszahelyeztem a tetejét. Beszívó és visszaküldő csöveket is bekötöttem rendesen a helyére. Azt írja hogy most bedughatom a hálózatba és "Pumpáljak" a tetején a szürke karikával. Bedugtam, kerreg és nyomkodhatom én azt a szürke karikát meg se nyikkan és meg se mozdul. A csövekbe egy deci víz nem ment még. Mitévő legyek? én csinálok rosszul valamit?

2012. szept. 18. 17:30
 1/10 A kérdező kommentje:

na csak izmosan kellett megnyomni! :D

Viszont, ez eléggé zajos + kis levegőbuborékokat is fúj! Honnan mehet bele a levegő?

2012. szept. 18. 17:37
 2/10 A kérdező kommentje:
A buborékok is kezdenek eltűnni,már csak egy kérdés: mennyire kéne ennek hangosnak lennie?
2012. szept. 18. 17:50
 3/10 YourDestiny ***** válasza:
Ha szárazon dugtad be, azzal rövid időn belül kinyírod. Előtte fel kell tölteni a légtelenítő pumpával, aztán áramot adni neki. Ha levegős, akkor billentsd meg valamerre a szűrőt.
2012. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rázzad, billegtesd, biztos van még benne levegő, attól hangos.
2012. szept. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ajjaj nagyon remélem hogy nem vágtam tönkre vele, igazából kb 15 másodpercig ha ment szárazon utána ki is húztam gyorsan.


Rázom és folyamatosan jön a levegő akkor belőle. Ha nem jön a levegő akkor ilyen hangja van, csináltam egy videót róla. Ez a természetes hangereje?


http://www.youtube.com/watch?v=fUs_mcfwEqo

2012. szept. 18. 18:42
 6/10 YourDestiny ***** válasza:
Ha már nem levegős, és nem is kerreg, akkor lehet. Nem úgy tűnik, mintha zavaró hangja lenne. Enyhén búgó alaphangnak kell lennie. Ha viszont légtelenítés után is zavaróan hangosnak találod, azaz zörög, akkor én megnézném a helyedben, hogy nem-e repedt meg a tengely vagy a rotor mágnese, nem szabad szárazon bedugni. Bár szerintem ennyi hangja kell, hogy legyen, igaz nem tudom élőben milyen hangos.
2012. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem még mindig levegős, az ilyen nagyobbakból lassabban megy ki.

Néha billegtesd meg, ha pár nap múlva is kerreg, akkor szed szét, nézd át, nem találsz e valami hibát.

Nem tudom milyen hangos, ha felveszem a hangerőt a hangfalakon, akkor hangos...

Sima búgásnak kell lenni, recsegés nélkül.

2012. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát ha zárva van a szekrényajtó akkor tényleg csak egy halk mély berregést lehet hallani. ha kinyitom az ajtót akkor egy kis kattogást is lehet hallani.

Csak rázogassam vagy nyomkodjam a pumpát is?

2012. szept. 18. 20:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Pumpálni szerintem már fölösleges.
2012. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors segítséget mindenkinek!! :)
2012. szept. 18. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!