Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tennétek? (garnélák)

Mit tennétek? (garnélák)

Figyelt kérdés

Raknátok 35l-be yellow fire-t meg még valamit amire válaszokat várok hogy mit!

Vagy egy Christal black és Christal Black-es et csinálnátok?



2012. szept. 19. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Yellow fire, Babaulti, Tigris garnéla, New bee mehetne egybe na mert mondjuk nekik jó a 10-15 nk-s víz is.


Viszont a CBS-nek 5 nk kell, és azt bonyolultabb megcsinálni, ha nincs otthon egy ozmo szűrőd.

2012. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És a CBS amúgyis egy túl igényes garnéla.


Majdnem olyan szép a New Bee is,

viszont az egy kicsit jobban bírja a strapát.

2012. szept. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék lágyvizeset azt majd később inkább simát!

Ti mit tennétek yellow fire mellé?

2012. szept. 20. 14:50
 4/7 YourDestiny ***** válasza:
Én amano garnélát, ő egy kicsit nagyobb, de 35 literben elfér. Egy gond van vele, ahogy észerevettem előszeretettel lopkodják el a kaját a másiktól. Viszont hihetetlen algapusztítók.
2012. szept. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen de nekem azért kellene mert szép nem azért mert hasznos...

Amúgy kis garnikat is szeretnék csak az a baj hogy az amano kicsik meghalnak édesvízben!

2012. szept. 22. 16:08
 6/7 YourDestiny ***** válasza:
Hát például nekem tetszik az amano, szerintem például sokkal szebb, mint a red cherry, szóval kinek hogy. Nekem a cseresznye olyan, mint a jó idő, van, hogy fakó, van, hogy nem, némelyik meg ilyen csúnya pöttyös. Az amano mindig egyforma, és az viszont igaz, hogy édesvízben a kis rákok nem kelnek ki. Az, hogy kis garnélákat szeretnél, a yellow fire-el már szerintem ki lett pipálva. Mivel azt írtad me akarsz vad állományt, se túl érzékeny garnélákat, ezért ajánlottam az amanot.
2012. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ajánlást még gondoljozom rajta viszont ez a kérdésem létfontosságú:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__3..

Köszönöm a válaszokat! ;)

2012. szept. 22. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!