Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 30l akváriumba hány db neont...

30l akváriumba hány db neont tarthatok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Légyszi, egyet se:


[link]

2012. szept. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 YourDestiny ***** válasza:
Egyet se. 70-80 literben 8-at. 30 literben nano halakat tarthatsz, olyan 5-6 halat, esetleg egy bettát magában.
2012. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig ugyanazok a kérdések... Nagyon fárasztó. "Hány guppit tehetek 5 literbe? 100 hal fogja bántani egymást egy befőttesüvegben? Hány márványsügér fér el egy fagyisvödörben?" Emberek, SEHÁNY!!! A 30 liter mondjuk még a jobbik eset, mert az már akváriumnak számít, nade akkoris. Haltartáshoz nagy akvárium kell, nem ilyen kis csetreszek. És nem, nem tehetsz bele egy neont se (legalábbis halhullás nélkül).
2012. szept. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abszolút egyetértek. Ráadásul ezekben a makkomnyi akksikban a legnehezebb akvarizélni.
2012. szept. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egy vemhes nőstény guppit szülőketreccel ellésig, utána meg a kis guppikat

vagy egy neon tenyészpárt ikrázás idejére

én is most készülök akvárium téren felfelé, mert tervbe vettem a dolgot...pont ma néztem utána az akvárium méreteknek is. a 30 liter az nano akváriumnak minősül, keress rá guglival, hogy ez miről is szól meg hogy is kell megvalósítani. elég szép és meglepő módon életképes alkotásokat találtam :)

2012. szept. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!