Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy mangrove gyokerem az...

Ilyes levente54 kérdése:

Van egy mangrove gyokerem az akvariumba es nagyon meg szinezte a vizet olyan sargas szine lett. Hogy lehet ezt meg akadalyozni es ezjo az akvarium vizenek vagy nem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 20:12
 1/7 bamboochatheone ***** válasza:
Ha tudod akkor főzd egy kicsit ki, ha nem akkor áztasd ki valamilyen vízben vagy használj aktív szenet(de ezt csak rövid ideig tudod használni). Amúgy nem ront el semmit.
2012. szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 YourDestiny ***** válasza:
Vannak fák, amelyek évekig színezik a vizet, vannak, amelyek rövid ideig. A mangrove szerintem hosszabb távon fogja. Nekem anno az aktív szén nem segített az ilyen jellegű problémán, igaz vasfám volt. Ha kifőzöd, tény, hogy nagy mennyiségű csersav távozik belőle, utána néhány napig intenzívebben fogja engedni a színét. Szerintem forró vizet neki, aztán áztasd egy ideig, meglátod mit szól hozzá.
2012. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kossz szepen!
2012. szept. 21. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem árt a víznek, a lágyvizet szerető halaknak kimondottan jó.
2012. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondanal nekem lagyvizet szereto halakat?
2012. szept. 22. 08:20
 6/7 Treská ***** válasza:

Gyakorlatilag szinte minden hal szereti a lágy vizet a trópusokról.

diszhal.info itt keresd meg a halaid, és tudod, milyen vizet szeretnek:)

2012. szept. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 YourDestiny ***** válasza:
A legtöbb kisebb méretű pontylazac (vörös, fekete, zöld neonhal, parázslazac, stb.) vagy a razbórák (ékfoltos, brigittae...)
2012. szept. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!