Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Zöldsávos törperazbóra tartása?

Zöldsávos törperazbóra tartása?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 16:22
 1/7 A kérdező kommentje:

Egy 35 literes akváriumba mennyi férne el, és milyen halakat/rákokat tarthatnék velük együtt?

milyen növényekkel, kagylókkal, talajjal.

Mondjatok el mindent --> KEZDŐ VAGYOK

2012. szept. 22. 16:50
 2/7 A kérdező kommentje:
csapvizes akváriumom lesz.............
2012. szept. 22. 16:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Kb. 6-8 db 40 literre tehát hozzád 7db-ot lehet én raknék mellé VAGY blue pearl VAGY yellow fire VAGY red cherry-ből 10 db-ot!

De NE rakd össze ezeket a garnélákat mert ronda vad színezetű garnélák lesznek belőlük!

És ezek mellé még mondjuk egy-két valamilyen babaulti fajt! ;)

2012. szept. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Red Wine garnélát esetleg, (10 db-ot)

(csak ilyen garnélát)

2012. szept. 22. 17:33
 5/7 anonim ***** válasza:

A red wine az = Cristal Red Az megdöglik a csapvízbe. 5 nk-s víz jó neki és még úgy is kényes, neki tuti hogy nagyobb akvárium kell, olyan kicsibe nem tudod tartani akkor sem, ha ideális körülményeket teremtesz, mert nagyon tiszta vízre van szüksége.


Neked én csak a neocardinia garnélák közül tudnék ajánlani valamit, pl: Yellow, Snow ball, Blue perl, Red cherry, vagy narancs garnéla


Szóba jöhet még ezen kívül a Tigris és a Babaulti


Illetve ha egy picit lágyítod vizet, pl 10 nk-ra, akkor azt a New bee, Bumble bee ki fogja bírni, csak nekik nyáron szar ők 28 fok felett megdöglenek.

2012. szept. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lágyítani a vizet úgy tudod, hogy veszel a Tescóban, vagy benzinkúton 3 flakon ioncserélt vizet, azt beöntöd a csapvized mellé. Akkor tarthatsz New Bee garnélát benne.


Az így néz ki:

[link]


De nálam ezek nem szaporodtak, nem tudom hogy mért.

2012. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen apró kavicsot tegyél bele, pl fekete bazalt, 1-3 mm-es szmecseméretű. Arról nem gurulnak le a garnélák, tudnak rajta sétálni. Meg egy kis szűrőt.
2012. szept. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!