Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » SOS SŰRGŐS VETTEM EGY ATMAN...

SOS SŰRGŐS VETTEM EGY ATMAN FŰTŐT ÉS BEÁZHAT E MIVEL PÁRÁS ALUL A FŰTŐSZÁLAKNÁL?

Figyelt kérdés
és a skálánál is vizes párás ez természetes vagy beázhat-e AT 100W FŰTŐ HŐFOKSZABÁLYOZÓS AZÉRT ÉRDEKELNE MERT EZ LEHET VESZÉLYES IS, MEDDIG LEHET AVÍZBEN MILYEN MÉLYEN ÉN LENYOMTAM ADDIG AMÍG AZ EGÉSZET EL NEM LEPTE A VÍZ!

2012. szept. 22. 16:29
 1/10 A kérdező kommentje:
olyan mintha belül vizes lenne
2012. szept. 22. 16:30
 2/10 A kérdező kommentje:
fölül van egy tekerő ott befolyhatott-e víz, akkor tönkre ment
2012. szept. 22. 16:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne ordíts anélkül is értik.
2012. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
légyszi segíts
2012. szept. 22. 16:37
 5/10 A kérdező kommentje:
fölül szerintem beázott mivel sistergő hangot ad a szál amikor a pára hozzá ér de fölül hogy tud befolyni a víz ez természetes vagy nem, akkor ez kuka? gyári hiba? az eladó azt mondta az üvegnek mindig a víz alatt kell lennie.
2012. szept. 22. 16:46
 6/10 A kérdező kommentje:
áramtalanítás után kivettem most egy biztos helyre tettem ahol nem lesz baja, mit csináljak vele kiszárad és használhatom vagy vigyem vissza?
2012. szept. 22. 16:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, hiszen van rá gari (remélem)és adnak helyette másikat(legalábbis adniuk kéne)
2012. szept. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
akkor szerinted rossz egy blokkot adott
2012. szept. 22. 17:05
 9/10 anonim ***** válasza:
A fűtőszálak oldalán van egy jelölés meddig lehet őket a víz alá nyomni. Kb a kupak alatt centivel. Egyébként nem szentírás, de én kb 1-1,5 évig használtam párás fűtőt. utána tönkrement. A vízpára ne fog különösebb problémát okozni, mert nem vizes, azaz a fűtőszál nem nyúlik a vízbe ha csak párás. Persze hamarabb oxidálódik maga a fűtőszál, hiszen ha kihűl akkor a kondenzáció rá is hatással lesz, de ha el kezd melegedni a víz kapásból a fűtőszálról az üvegcső falára fog lecsapódni. Egyébként nem fog megrázni, ha nem szaporodik benne a víz. A halaknak sem lesz bajuk. Csak max hamarabb kell új fűtő után nézned.
2012. szept. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ, csak ép az a baj, hogy ez egy vadi új bolti fűtő én ezt évekre vettem azért választottam újat, csak ha már a boltban is ilyet árulnak akkor milyen lehet egy használt?lehet még jobb mint az új!
2012. szept. 24. 05:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!