Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha az akváriumom nincs teljes...

Ha az akváriumom nincs teljes felületében alátámasztva az nagy baj?

Figyelt kérdés
A kb. 55l-es aksimat csak olyan polcra tudom tenni, ahol két oldalt kb. 6-6 cm-t lelóg (tehát a két oldala nincs alátámasztva) az nagy baj? El fog törni?
2009. aug. 2. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a polcnak jelenthet nagyobb megterhelést, nem az akváriumnak, vagyis ha nincs eléggé erősen alátámasztva a polc, akkor idővel meglazulhat a rögzítése, és ha mondjuk csak egy oldalról van rögzítve, lejteni fog, és akár le is törhet.
2009. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eltörhet!! Én nem tenném kisebb polcra!!
2009. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Salx Narval ***** válasza:
Nem hinném, hogy eltörne, de nagyon bénán mutathat így. Nem olyan nagy dolog, vágatni egy nagyobb lemezt és azt ráteszed az eredeti tetejére.Egy filc sem árt alá.Azért így stabilabb lenne.
2009. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan biztos, hogy eltörik... erős üvegből készülnek az akváriumok. De azért én a helyedben néznék neki valami "jobb" helyet
2009. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Inkább akkor lecserélem a polclapot!

Köszi

2009. aug. 2. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!