Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tényleg oké ez a párosítás?

Tényleg oké ez a párosítás?

Figyelt kérdés

3 Gyöngy gurámi

10 Vörös neon

10 Király lazac

2 Sepregető garnéla


Sera Cd azt írja hogy mehetnek egy 120 literes akváriumba. Hihetek neki? Színügyileg szépen néznének ki egy akváriumban együtt ahol szép növények is vannak? Esetleg ha még fér be valami akkor írtok nekem szép színeset?



2012. szept. 25. 18:58
 1/5 Treská ***** válasza:

Nem vagyok szakértő,de szerintem kb jó, ha a szűrés megfelelő. Tehát nem 80 literre van:)


Én a helyedben békés harcoshalat tennék még be. Nagyon szép színekben kapható:)

2012. szept. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A szűrést kifelejtettem igen. 1000L/óra külső szűrő. :)

Szóval ezek mellé meg beférne egy sziámi békés hal? Szemeztem vele is de féltem hogy már nem férne be, szóval örülök neki akkor nagyon! :)

2012. szept. 25. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Eléggé feszegeted az akvárium határait habár a szűrésed elég jó lesz nagy lesz a népsűrűség.

A király lazac (gondolom császár lazac). Lehet kihagynám a helyedben az egyik csapatot de inkább a gyöngy gurámikat mert lehet kikezdenék a garnélákat. Tehetnél bele helyettük talaj lakókat. Egy kis csapat coryval rendkívül jól mutatna az összkép és már majdnem a biotóp aksihoz közelítenél.

2012. szept. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha gurami helyett kakadu torpesugeret raknek bele? Az is megolne a garnelakat? 10 centis garnelat is csesztetne a gurami? :(
2012. szept. 27. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:
A sügér az sügér marad akármekkora is de a kakadut talán megmerném kockáztatni és az is jól mutat! 1 hím 2-3 nőstény + sok búvóhely nekik úgy, hogy mindenkinek jusson.
2012. szept. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!