Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sziámi harcoshalhoz csak...

Sziámi harcoshalhoz csak akkor tehetek lányt ha pároztatni akarom vagy amugy is együtt lehetnek?

Figyelt kérdés
Most vettem egy hiv sziámi harcoshalat, de nem tudom tehetek-e be nöstényt.Ha tehetek hányat? (200 L-es akvárium, de vannak már benne más halak is)
2009. aug. 2. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
200(azaz KÉTSZÁZ)liter?Nem elírás?Mert vétek lenne egyekkora aksit elpocsékolni2halra:).Ha 20literröl beszélünk akkor többet ne nagyon tegyél,főleg ne nőstényt,nálam az a tapasztalat,hogy (van 1hímem és 2 nőstényem.)a betták nem férnek meg,vagyis többsége.mindegyh hím e vagy nőstény,nálam mind a 3mat el kellett különiteni egymástol 54literes aksibol.Most a hím van a nagy akiba a két nőstény egy kettéosztott 15literesbe,most nem tudtam jobb megoldást kitalálni nekik.Am ha húsz liter az aksid akkor a bettta mellé én még egy két kis halat raknék max be,de inkább csak mondjuk üveggarnélát.Ha pedig 200literes az akid akkor nagyon sok lehetőséged van.Sügéres akváriuot is csinálhatsz,vagy mást,de akkor a bettátl meg a másiktol meg kell válnod
2009. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg 200 liter akkor, tele rakhatod halakkal...

Érdekes hal eza a sziámi harcoshal... ha him és tükrőt raksz elé akkor "felfujja" magát. És az is érdekes hogy elvan kis helyen is... ahol voltam boltba ott beföttes üvegben árulták őket...(érthető módon)

2009. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Ha elolvastátok amit a kérdező írt, láthatjátok, hogy több hala is van, nem csak az az 1. Szerintem ekkora akiba tehetsz nőstényt, azt olvastam, hogy csak az 50 centiméteres körzetét védi a sziámi, úgyhogy szerintem nem lesz baj.
2009. aug. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem irtam el :) tényleg 200 L (azaz kétszáz liter)
2009. aug. 3. 11:34
 5/10 A kérdező kommentje:
amugy elég félénk a sziámi harcoshalam. Folyton a növénynél bujkál. Enni is alig eszik. Gondoltam hátha egy lánytol jobb kedve lenne. Van még vele aranyhal,vitorláshal,guppi,gurámi,kardfarku(xifo). Tudom elég vegyes de jol megvannak
2009. aug. 3. 11:41
 6/10 anonim válasza:
200 literben siman elvannak egyutt.de ha ajanlhatom,akoor vegyel bele uszo novenyeket,amiben a nosteny el tud bujni,mert a kan neha elegge lestrapalja az allando "udvarlasssal"
2009. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
másik gondom hogy nemigen reagál a him hal a tükörre. Vagy ez normális? Ennyire szégyenlös?
2009. aug. 3. 13:53
 8/10 anonim válasza:
semmi gond,az enyem semmire sem reagalt,csak uszkalt ugy hogy mindenki lassa,de nem vette fel a harci poziciot,vagy randiformat amig nosteny nem kerult hozza.
2009. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak több hímet nem szabad egymás mellé rakni (legalábbis nem ajánlott).
2009. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a ti válaszotokat is.
2009. aug. 3. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!