Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől ilyen a növényem? Kép lent!

Mitől ilyen a növényem? Kép lent!

Figyelt kérdés

[link]


Tegnap volt egy hete hogy beültettem az akváriumba, a gyökerükhöz nyomkodtam Sera Floreplus gyökértáptablettát, és hetente kapják az AquaticNature AQUA PLANT BASIC folyékony növénytápot.


Ahogy a képen is látszik, egy pár növénynél egy pár levél először picit elsárgult, majd most már kezd szétfoszlani. A többi levelük viszont tök szép egészséges. És van egy pár növény aminek semmi baja. Lehet ez csak attól hogy frissen lettek ültetve?



2012. szept. 26. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Az már egy nagy régi levél, azoknál előfordul ilyen, és természetesen az átültetés is megviseli őket.

Vágd le éles pengével azt a levelet, hogy ne arra dolgozzon a növény.

2012. szept. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Huhh! Nagyon szép akváriumod lehet:) Mutatnál képet az egészről?:)
2012. szept. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 The Nuke ***** válasza:
Jaja, nekem is tetszik így ez a részlet. Biztosan szép lehet, én is kíváncsi lennék 1 képre az egészről. :)
2012. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ohh köszönöm szépen mindenkinek és az első válaszolónak is! Akkor megnyugodtam hogy nem a növényekkel van baj és megmaradnak! :)


Holnap csinálok egy egész fotót róla és feltöltöm ide! :)

2012. szept. 26. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!