Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Neonhal bal szeme kidülledt,...

Neonhal bal szeme kidülledt, és maga a hal is olyan "púpos" bonyomást kelt. Mi lehet a baja? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. szept. 26. 22:28
 1/3 Treská ***** válasza:
Én a helyedben azzal kezdeném, hogy kitenném egy elkülönítő aksiba.
2012. szept. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Extreme998 válasza:

Mindenképpen tedd külön a többitől, nehogy elkapja a többi hal is. ha újra normálisan fog kinézni engedd vissza a többihez. A neonhalakat nem nagyon szokták/lehet gyógyítani, igen valószínű, hogy el fog pusztulni, de egy neonhal nem egy nagy anyagi veszteség. Esetleg ha kisgyereked akváriuma, akkor vegyél egy neonhalat és ha feldobja a talpát a hal tedd be a frisset és nem fogja porontyodnak feltűnni.

Remélem tudtam segíteni. :)

2012. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál. Amúgy azt mondták, lehet azért volt, mert nem cseréltem vizet elég gyakran. Úgyhogy utána cseréltem is, de azóta is ugyanúgy néz ki, de legalább nem pusztult el, és a többi se fertőződött meg. Nemtom ez most mire utal.
2012. okt. 21. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!