Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért van az hogy a halam...

Miért van az hogy a halam koportyúja kifele áll, és nagyon piros?

Figyelt kérdés

#trfc
2012. szept. 27. 23:06
1 2
 1/11 anonim válasza:

Sajnálom de a betegség fertőző.Fogd a halat és húzd le a vécén.Egyébként a csészegombárol van szó. A hal csak szenved

jobban teszed ha egy pengével egy laza mozdulattal kettészeled.Ízesítheted paprikával.

2012. szept. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
az előttem szólóhoz hasonlóan a WC-t ajánlom, bocsi. :(
2012. szept. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2 halam volt egymás mellett. Elöször az egyiken jelent meg a piros folt, aztán a másikon is kezdett. Késöbb, kb 1 nap mulva mind2 meghalt.
2012. szept. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ez nem folt, hanem szétáll a koportyúja, és nagyon vörös.
2012. szept. 27. 23:52
 5/11 anonim válasza:
azert biztos ami biztos nezesd meg szakemberrel
2012. szept. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen halam, de csak az egyik, szerintem megsérülhetett valamikor. Amúgy eleven, jól eszik, már nagyon rég óta ilyen neki, nem túl elálló, csak egy kicsit.
2012. szept. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Treská ***** válasza:
Szerintem akár oxigénhiány is lehet, mármint a vörös kopoltyú, de mindenképpen tedd külön a halat
2012. szept. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

sikerült róla képet csinálni.

Így néz ki :


[link]



[link]

2012. szept. 28. 10:28
 9/11 Frontosa ***** válasza:

Bocs, a képeket nem tudom megnyitni.

De, ez lehet mérgezés jele, főleg akkor szokott előfordulni, mikor a halat friss csapvízbe teszik.

Szokásos kérdések: Mekkora az akvárium? Mikor telepítetted a halat? Milyen hal? Mik vannak mellette? Mióta üzemel az akvárium? Szűrés?

2012. szept. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik fekete neonhalamnak hiányzik a kopoltyút fedő "lemez" talán. Már több mint egy éves az is lehet, hogy sérülés miatt ilyen. Bocsánat ha hülyeséget írnék de ezt élőben kell látni. Ha kicsit is gyanús akkor jobban jársz ha tényleg megszabadulsz tőle.
2012. szept. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!