Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha az akváriumba be rakok...

Ha az akváriumba be rakok olyan bambuszt ami az udvarunkba nő, az elfog rohadni benne? Láttam már sok ilyen akváriumot az neten. Van valakinek benne?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Taiföldön vagy Kínában? Bambusz trópusi növény.
2012. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magyarországon is vannak a bambusznak fajtái.. ez nem az a nagyon vastag fajta, hanem vékonyabb és 2-2,5 méterre is megnő nálunk! Egy gond van vele, hogy elszaporodik nagyon.
2012. szept. 29. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez csak rokona a bambusznak, valamikor régen horgászbotot készítettek belőle. Elvadul folyópartokon. Próbáld ki előbb vödörben, mennyire korhad.
2012. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
El. Ne tedd bele.
2012. szept. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Platypus ***** válasza:
Akváriumba szerencsebambuszt szokás rakni. Ez nem igazi bambusz, hanem egy dracéna faj. Ez a növény bírja ha a gyökere vízben áll, de a leveleinek levegőn kell maradnia. Az igazi bambuszok nem élnek meg vízben.
2012. szept. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sima nádat akartam hozni, de olyan levéltetves volt, hogy visszadobtam a patakba. Viszont hoztam tavirózsát, ami szintén tele volt bogarakkal, lemostam alaposan minden levelét és a szírmait a csap alatt, aztán a szobanövényeim mellé tettem egy nagy vázába. Nem kellett neki 1 hét, kidöglött, de a növényeim utána tele lettek apró kis tripszekkel. Azokat le kellett kezelni ilyen tripsz elleni olajos permettel. Jól megszivattam magam ezekkel a kintről hozott dolgokkal.
2012. szept. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!