Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem egy komplett 30l es...

Vettem egy komplett 30l es akváriumot! (minden tartozékával) Milyen halakat tarthatok benne?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
1 db betta, másra nem alkalmas sajnos. Vagy max. csigák, garnélák.
2012. szept. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy 8 fős csapat nanohal (2-2,5 cm-es hal) is tartható benne. Pl 7-8 hím Endler guppy.
2012. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
10 állatkereskedésbe ahol lehet kapni mind a 10be a betták max 1-2 literes akváriumba van! Neten kerestem bettákról képet és ott is kicsi akváriumba vannak plusz számtalan akváriumot találtam kimondottan bettáknak ami 2liter körül van! de itt mindenki azt mondja h 30liter a minimum neki! ezt én nem értem :S
2012. szept. 19. 16:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Az á. kereskedésben csak tárolják ideiglenesen!

Amúgy Jogszabály írja elő,hogy 30 liter alatt TILOS gerinces állatot tartani!

2012. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És te is egy boltot üzemeltetsz, ahol 1 hétig akarod tárolni a halakat?
2012. szept. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

...egyébként meg nem csak itt mond mindenki minimum 30 litert, hanem minden más, kicsit is hozzáértő és hiteles forrás is.

Ez a különbség az akvaristák, meg az eladók között.

Az előbbi célja, hogy 2 hetente új halat vegyél, az utóbbié az, hogy ha megveszel egy halat, legalább elfogadható körülményeket teremts.

(Közel sem optimálisat, a 30 liter az épphogy elfogadható kategória!)

2012. szept. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, értsd jó, természetesen a kereskedők célja, hogy minél többet költs.
2012. szept. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 YourDestiny ***** válasza:

Erről témáztunk valamelyik nap, olvasd el, senkinek nincs kedve százszor leírni ugyanazt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__3..

2012. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A betták gyakják egymást, ha megnézed mindig külön vannak tartva, mert amúgy megtépik egymás úszóját. Az oxigénigényük alacsony, ezért bírják a befőttesüveget is, de nem jelenti azt, hogy jól érzik magukat többen 30 literen.
2012. nov. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!