Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől sárgulnak a növények az...

Mitől sárgulnak a növények az akváriumban?

Figyelt kérdés
Valiznériákról lenne szó...kb 4 napja vannak az akváriumban, eddig semmi gond nem volt, most viszont rohamos ütemben elkezdtek sárgulni. Lehet köze a szűrőindító baktériumoknak hozzá?
2012. okt. 1. 20:40
 1/3 anonim válasza:
A viz hőmérséklete vagy az lehet a gond hogy nem kap elég tápanyagot lehet venni az állatos boltokba növénytápsot de azzal csínnyán bánján
2012. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vallisneriát sosem tudtam megfejteni, az nekem is sárgult, mások meg azt mondták, hogy könnyű tartani, biztos tápozni kell, de akkoris. Egyszer vettem, de többet nem kell, amúgy amelyik levele nem sárgult annak meg ronda volt a vége ahogy levágtam, mert ugye ki nem lóghatott az akváriumból, le kellett vágni, de akkor meg a vége barnult csak, és akármilyen szép formára vágtam mindig ronda volt. Egyenesre vágva meg pláne.
2012. okt. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen gondom,amikor túl mélyre ültettem a homokba.Most bazaltzúzalékba van + kicsit kilátszik a gyökér teteje,így jól szaporodik,és nő mint a gomba.Gondolom nem szabad lefolytani a gyökerét.
2012. okt. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!