Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Fog meg szulni a guppym?

Csenge88 kérdése:

Fog meg szulni a guppym?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel, ebredes utan beneztem az akvariumba (pont az agy mellett van es az elso az reggel, hogy megnezem a halakat) es latom, hogy van 3 kicsi guppy. Gyorsan kulon tettem oket. Kulon tettem a nagyot is, de azota semmi, ma vissza tettem a tobbi koze. A hasa meg mindig pont olyan mint szules elott. Lesz meg kicsi?
2012. okt. 2. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lesz,de ne pakolgasd nem tesz jót neki:)
2012. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az akváriumba ha nincs elég búvóhely kaja lesz a kis guppikból
2012. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van eleg buvohely:) Alig varom hogy meg legyenek:D
2012. okt. 3. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:

én úgy oldottam ezt meg, hogy vettem rengeteg elevenszülőt,guppikat, a nőstények képesek 200 kicist is szülni egyszerre akkorák,szifókat, mollykat,plattiket stb.

és vettem egy ivadékhálót. ez úgy néz ki, h van egy nagyon szűk réses háló, amin az ivadékok nem férnek át és egy váz, ami nem árt a víznek, a hálót csak rá kell rakni és mehet bele az ivadék. ez az akvárium falra van aggasztva. van egy szifó ivadékom, lassan egy hónapos és már csak 2 hétre várok, amikor eléri az a nagyságot amikor át lehet rakni a nagyokhoz. oxigén, kaja és hely kell a növekedéshez.

2012. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
eltelt egy het. Es most szult az elobb 10egesseges halacskat, es ket "selejtet", amik nem pattantak szet. Pedig az egyik probalt, mozgott, es latszottak a szemei is. Remelem reggelre meg lesznek:)
2012. okt. 7. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!