Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem egy akváriumszettet...

Vettem egy akváriumszettet kompletten de csak 25literes! Lehetséges lenne?

Figyelt kérdés

25l akvárium nem a legnagyobb 1 bettát tartok benne! Nagyobb akváriumot akarok de ezt nem akarom eladni ki dobni meg semmi. Méretei 40x25x25! ha csináltatok egy akváriumot ami 40cm hosszú és 25cm széled de a magassága lenne vagy 50cm az hülyeség lenne?

Azért akarom ezt, hogy a tetőt és az alját ne keljen kidobnom!


2012. okt. 3. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért nem jó az ötleted, mert a világítás kevés lenne, az akvárium alja teljesen besötétedne. Nagyon ronda, aránytalan lenne, a szűrés sem működne megfelelően.

Az úszótér sem jó így.


1 bettának elég a 25 liter. Ha társítani szeretnéd, akkor egy 70-80 liter körüli szettben gondolkozz!

2012. okt. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem író is megmondta pont azért nem lenne jó. Akvarisztikában úgy sem lehet mértéket tartani ha már egyszer belefog az ember nekem a mostani akváriumom amikor megvettem hatalmasnak tűnt de mára már úgy nézek a 300 literre is mint anno egy 50 literes akváriumra. Más szóval kicsi :)
2012. okt. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát én egy 112l kibékülnék :) de sajnos drága:S mind1 örülök annak ami most van :) másnak még ilyen sincs :D


csak úgy szeretnék nagy akváriumot sok hallal szépen bedíszíteni.. :D de gondolom értitek:D csak hát sajnos mindíg az a csúnya pénz közbeszól :DDD

2012. okt. 3. 09:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan 35 cm-ig mehet a magassága, afelett már tényleg kevés fény jut le.

Mikor megvetted, nem tudtad, hogy mekkora?

Jó lesz növényeknek, csigáknak, fialtatónak, karanténnak, de egy betta is jól elvan benne.

2012. okt. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!