Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 160 literes akvárium,...

Egy 160 literes akvárium, kompletten szűrővel és világítással, mennyit dob a villanyszámlán?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ha nem kapcsolod föl a lámpát, akkor keveset.

Mekkora fénycső van benne? Hány watt??


Én nem nagyon világítok a halaimnak egyébként, ami a szoba fénye, az világítja őket is, csak ritkán kapcsolom fel a neont. A szűrő meg nem hiszem, hogy sokat fogyaszt, azaz nem vettem észre a villanyszámlán, hogy valami változott volna.

2010. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én csak takarítani utálom ezt a bazi nagy akváriumot, mert kell hozzá vagy 100 vödör víz, amikkel ki-be rohangálhatok, mire feltöltöm, leengedem :)
2010. jan. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még csak tervezési fázisban van ez az akvárium dolog, csak már ilyen kérdések is felvetődtek bennem. :)
2010. jan. 19. 15:23
 4/5 A kérdező kommentje:
És nem tudtok valami jó helyet esetleg Pesten, ahol elfogadható áron árulnak ekkora akváriumot? Mert szerintem sokan ezen akarnak meggazdagodni, aztán kicsit elveszett a realitás érzékük.
2010. jan. 19. 15:25
 5/5 anonim ***** válasza:

6. kerület Eötvös u. 28. (Ez a Szondy-Aradi utca közé esik)


Ott ha beszélsz a sráccal az legyártat neked bármilyen aksit. Litere 80 Ft ha jól emlékszem. De vannak ott kisebb akváriumok is készen. Én pl használtan vettem tőle egy bazi nagyot 8 ezerért, azt is lehet ha van amit elad.

Hát kérdezd meg. Ketten vannak ott eladók, egy srác, meg a barátnője. Aranyosak, segítenek mindenben, halakban is, hogy mit vegyél.

2010. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!