Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak a kicsi plattikkal?

Mit csináljak a kicsi plattikkal?

Figyelt kérdés
A társas akváriumban kicsi halakat véltem felfedezni, melyek szerintem plattik.Vasárnap vettem a halakat és ma meg már kishalakat véltem felfedezni az akváriumban.Xifo,Kék neon,platti,törpe harcsa található benne.Mit csináljak velük??
2009. aug. 4. 22:25
 1/3 kzs ***** válasza:

Szia! Ha szeretnéd megtartani őket, abban az esetben pecázd ki mindet egy másik akváriumba (vagy egy műanyag edénybe).

Ha viszont nem akarod megtartani őket - és azt sem szeretnéd, hogy a többi hal felzabálja őket -, plusz még debreceni is vagy, írj. Szívesen átvenném Tőled.

2009. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megszeretném őket tartani mindenképpen!!
2009. aug. 4. 23:15
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
Ha dobsz a víz tetejére egy csomó úszó növényt PL Májmohát,akkor több mint a fele megmarad.Ha mindet akarod, akkor írd be a keresőbe, hogy Platti, a feljövő oldal tetején mindent elolvashatsz róluk.Tartás,ivadékgondozás,stb.Jó munkát.
2009. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!