Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az 50literes akávriumomba ezt...

Az 50literes akávriumomba ezt betehetném?

Figyelt kérdés

[link]


1bettát tartok az akváriumomba! De szeretnék mellé mást is rakni! ez jó lenne hozzá?


2012. okt. 6. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Láttam már ilyet itt pont a gyakorin, nem tudom kinek az akváriumában, sok növény volt benne, videó is volt róla.

Nem tűnt az alapján olyan borzasztónak, mert nyugisan úsztak, de azért azt hozzá kell tenni, hogy ezek nem olyan pici halak, szóval nekik lehet hogy nem olyan kellemes egy rövid akváriumban úszni, hát mint embernek sem kellemes kis lakásban élni úgy, hogyha nem jöhet ki a lakásból. Szerintem én rád bízom, de majd a többiek is biztos megmondják hogy mit gondolnak róla.

2012. okt. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
80x25x25 ös az aksim! direkt hosszúra csináltattam mert eredetileg neonokat szerettem volna bele:D
2012. okt. 6. 07:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet. Bár a plattik nem nagy agresszorok, ekkora helyen egy bettát mégis szétszednek. 200 literben nem foglalkoznának vele, de az akváriumod bruttó 50 liter, ha levonjuk az aljzatot és a légrést, akkor 40 liter vized sincs. Ha már csináltattad, ezerszer jobb lett volna 80*35*35 cm.

Az jó, hogy neonokat nem vettél, mert ez nekik is nagyon kicsi. Hosszra oké, persze, de az még nem minden, kell a vízmennyiség is a biológia miatt.

2012. okt. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én inkább vagy 8 db ilyet raknék bele:

[link]

2012. okt. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!