Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » S. O. S.30literbe 1 betta,10...

S. O. S.30literbe 1 betta,10 neon,5almacsiga, valamint 12 platti. Szerinted? (többi lent)

Figyelt kérdés

112literes akváriumomba vannak így a halak már több mint 1 éve boldogan! Észrevette, hogy a padló vizes valamitől, aztán észrevettem h picit eresztett az akváriumom, én addig nézegettem meg fogdostam amíg el kezdett láthatóan folyni, halakat gyorsan kivettem beraktam őket gyorsan egy régi 30literes akváriumba. Holnap reggel 9re megyek az új akváriumért! Szerinted kibírják így reggelig a 30 literesbe? Bettát egy 3literes befőttes üvegbe akarom rakni! Azon gondolkodom h a 10 neont meg berakom egy lavórba addig. Szerinted mit csináljak?


Amúgy 160literest veszek holnap! Ha veszek még hozzá 2 nőstény bettát akkor elférnek így az új akváriumba? Vagy hagyjam a halakat mert jók vannak ők ennyien!?


2012. okt. 6. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyelőre ne vegyél új halakat, csak a mostani helyzetet rendezd.

Mindenesetre ne etesd őket, amíg ilyen kis helyen vannak.

2012. okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem fogom! Ja és még annyit, hogy amennyi vizet tudtam beleöntöttem forró vizzel kimosott kádba, hogy holnap azt a vizet öntsem vissza az új akváriumba! Valamint 2 vödör csap vizet már kiengedtem, hogy a klór kimennyen belőle! Valami jó tanács?:D
2012. okt. 6. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:
A régi vízből tarts meg, amennyit tudsz és a szűrőt is folyamatosan járasd. A 112 literben használt szűrő nem biztos, hogy jó lesz a 160 literbe is, de amíg a nagyobb szűrő be nem áll, addig járasd mellette a régi szűrőt is.
2012. okt. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előzőhöz én sem tudok sok mindent hozzátenni.

Ha a bettához befér a fűtő, rakd be hozzá. Vagy valahogy figyelj rá, ne hűljön le nagyon a vize.

2012. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!